Kategórie
 
 
 
 
 

Milí zákazníci, v rámci preventívnych opatrení týkajúcich sa Koronavírusu, sme sa rozhodli odosielať objednávky v obmedzenom režime.

Baličky budeme odosielať iba vrámci Slovenska raz do týždňa cez DPD kuriéra za zvýhodnenú cenu 3,50€ / 4,50€ na dobierku.

Pri dobierke bude z bezpečnostných dôvodov možná iba platba kartou.

Ďakujeme za pochopenie a Vašu priazeň.

 
 
Vlnené ponožky Hnedý jak - výpredaj
Vlnené ponožky Hnedý jak - výpredaj
Vlnené ponožky Hnedý jak - výpredaj
 

Vlnené ponožky Hnedý jak - výpredaj

Kód produktu:NS46
:
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Skladom
Bežná cena: 24,00 € NOOS Ponožky: EU 37–38: 22,00 €

Hnedé, veľmi jemné ponožky z jačej vlny. 

Vlna z jaka má neuveriteľne ľahkú štruktúru a je rovnako hebká ako kašmír.

Jačia vlna je veľmi vzácna a v nezávislých testoch dokonca prekonala merino vlnu v hrejivosti, priedušnosti a schopnosti odvádzať vlhkosť.
Vlna je najlepší prírodný materiál s mnohými výhodami. Pokožka môže dýchať a nepotí sa ako v syntetických materiáloch. Vlákna absorbujú a odvádzajú vlhkosť, zahrejú v zime a zachovajú svieži pocit v teplejšom počasí.

Má antibakteriálne vlastnosti, čím redukuje aj zápach nôh. Je odolná a zároveň pružná, niekoľkokrát pevnejšia ako bavlna.
Jačia vlna je obnoviteľný a ekologický materiál, na jej spracovanie sa spotrebuje oveľa menšie množstvo energie ako na výrobu umelých vlákien. Je jednoducho recyklovateľná a biologicky odbúrateľná.

Starostlivosť: nevyžaduje si náročnú údržbu, môže sa prať v práčke na 30 °C, program vlna, pri pomalom odstreďovaní a bez sušenia. Nežehlí sa.

Zloženie: 97 % prírodnej jačej vlny a 3 % elastan.

Upozornenie: odporúčame nosiť skôr na doma ako v topánkach. Farebný odtieň sa môže kvôli prírodnému materiálu mierne líšiť od zobrazeného.

Cena je za 1 pár 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia