O nás

Kategórie
 
 
 
 
 

Milí zákazníci, v rámci preventívnych opatrení týkajúcich sa Koronavírusu, sme sa rozhodli odosielať objednávky v obmedzenom režime.

Baličky budeme odosielať iba vrámci Slovenska raz do týždňa cez DPD kuriéra za zvýhodnenú cenu 3,50€ / 4,50€ na dobierku.

Pri dobierke bude z bezpečnostných dôvodov možná iba platba kartou.

Ďakujeme za pochopenie a Vašu priazeň.

 
 

O nás

„MOE!“ – asi takto to znie, keď dieťa začína hovoriť slovo moje. Jednoduchosť a slovná hračka v jednom, to bol hlavný dôvod, prečo sme takto nazvali našu značku.

Znak Ø v strede loga vyjadruje náš obdiv k severskému štýlu, v ktorom dominuje jednoduchosť, čistota, funkčnosť a prírodné motívy.

Značka MØE sú originálne veci pre deti vyrábané na Slovensku a v Čechách, charakteristické neutrálnymi farbami a prírodnými materiálmi. Pri ich navrhovaní dbáme na prirodzenosť, praktickosť a najmä kvalitné spracovanie.

V našej ponuke nájdete originálne detské legíny, podkolienky a ponožky, ale aj topánočky šité z certifikovanej, prírodne farbenej kože.

A kto stojí za značkou MØE? Jana a Eva, dve dlhoročné kamarátky a mamy troch malých detí. Spája nás podobný vkus, životné hodnoty a túžba vytvárať niečo nové, pekné a kvalitné. MØE je zhmotnenie našej dlhoročnej predstavy o vlastnej značke a originálnej tvorbe.

Proces tvorby nás napĺňa od začiatku do konca. Od prvej kresby na papier, cez výber a ovoňanie kože, voľbu a ladenie farieb, testovanie prototypov až po nervozitu pri uvedení nových produktov a odoslanie balíčka zákazníkovi.

MØE je naším zrkadlom, odráža naše predstavy, pocity a chuť priniesť vždy niečo nové, čo na slovenskom trhu chýba.

Jana a Eva
 

Napísali o nás: 

MIAU 
STARTITUP 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia