Blog

Kategórie
 
 
 
 
 

Hľadáme do MOE tímu posilu

Ak chceš pracovať na skrátený úväzok, baví ťa komunikácia s ľuďmi, starostlivosť o zákazníka a cítiš sa doma v oblasti sociálnych sietí a predaja, čítaj ďalej. 

 

Autor: Miroslava Schneider     Dátum: 07.12.2019     Čítanie na: 3 min.

Svoj food blog rozbiehala pred siedmimi rokmi, v čase, keď sa blogerská scéna v našom regióne ešte len rodila. Ľudia sa postupne začínali viac zaujímať o jedlo a potraviny, preplnené oddelenie kuchárskych kníh by ste však v kníhkupectvách hľadali márne. Boom varenia, ochutnávania a predovšetkým fotografovania jedla prišiel v plnej sile až o niekoľko rokov neskôr. Markéta Pavleje na svojom blogu Kitchenette už vtedy vynikala nádhernými fotografiami, originálnymi receptami a srdečným, autentickým prístupom k svojmu publiku. Tieto kvality jej zostali dodnes.

 

Autor: Miroslava Schneider     Dátum: 25.06.2019     Čítanie na: 2 min.

Svieža ako letný vánok, šťavnatá ako čerešne. 

Nová MOE kolekcia je na svete! Tešte sa na ponožky, podkolienky, legíny, capačky a prvýkrát aj pančuchy. 

 

Autor: Miroslava Schneider     Dátum: 07.06.2019     Čítanie na: 2 min.

Ako sme začínali, kde sme zakopli a ktoré dvere plánujeme ešte otvoriť? 

Keď sme sa pred rokmi spolu ako kolegyne rozprávali o tom, že by sme rady robili na niečom vlastnom, netušili sme, že nás to zavedie tam, kde sme dnes. Pracovali sme v oblasti finančného controllingu a realizovali sme sa v rôznych projektoch. Práca nás bavila, preto prvou ideou prirodzene bolo zostať v biznise. Do toho prišlo Evkine tehotenstvo a nás si pritiahli iné témy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia